Serwis-ok

Rozczarował ciebie twój warsztat samochodowy? Sprawdź nas!

Regeneracja DPF/FAP, EGR

Prowadzimy ścisłą współpracę z międzynarodową firmą, profesjonalnie zajmującą się usuwaniem filtrów FAP/DPF. Oferujemy zmianę oprogramowania w ECU, czyli kompletne wyłączenie obsługi FAP/DPF w sterowniku silnika poprzez złącze OBDII, bądź montaż emulatora, który symuluje sprawny filtr cząsteczek stałych.

Elektroniczny Chip

Elektroniczne zwiększenie mocy silnika pojazdu, polegające na wykorzystaniu rezerw, które pozostawił producent. Chipy są modyfikacjami oprogramowania startującego silnikiem, które umieszczone jest w ECU – komputerze – silnika. Profesjonalny chip tuning, po wstępnej diagnostyce, wykonujemy indywidualnie, dla konkretnego samochodu.

Elektryka samochodowa

Nasz serwis zapewnia także usługi elektromechanika samochodowego – naprawę podzespołów związanych z elektroniką i elektryką samochodową. Długoletnie doświadczenie poparte profesjonalną wiedzą i znajomością technologii stosowanych przez producentów pozwala nam na szybkie zdiagnozowanie i usunięcie awarii.

Instalacje LPG

Nasza firma zajmuje się adaptacją silników benzynowych na zasilanie gazowe. Montujemy instalacje LPG do 90% silników benzynowych. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na szybki rozwój w kierunku adaptacji silników z wtryskiem bezpośrednim benzyny, takich jak: FSI, TFSI, TSI, EcoBoost, GDI, Energy, D4, o dużych i małych pojemnościach.

Mechanika samochodowa

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z mechaniką samochodową. Przeprowadzamy remonty główne, prowadzimy naprawę zawieszeń oraz układów wydechowych, naprawę i wymianę hamulców, uszczelnianie silników i konserwację podwozi

Naprawy BMW

W Serwis OK. na warszawskiej Białołęce zajmujemy się nieautoryzowanym serwisem samochodów marki BMW. Dysponujemy wiedzą i niezbędnymi narzędziami, co pozwala nam wykonywać pełną obsługę samochodów tej marki.

Galeria

Zapraszamy wkrótce do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji.

Aktualności

Już niedługo pojawią się tutaj nowe informacje!

Strona główna

Pełna obsługa serwisowa

Gwarancja zadowolenia

Zadzwoń do nas dziś!